Zpravodajství z MŠ Komenského.
Jak jsem slíbila v dubnu, že zase napíšu o dalších aktivitách naší MŠ, tak slib plním. Zde jsou: ke Dni dětí výlet do Botanické zahrady Bečov nad Teplou, filmové představení: O Zoubkové víle v MFC Březová. Dárkovaná ke Dni otců ,
Každý rok na vánoce či na konci roku probíhá vystoupení našich dětiček. Není jen tak obyčejné. Vždy se v něm objeví nějaké téma a vznikne muzikál. Vzpomenu Anděl Páně Kids, Kočičí příběh, O duhové víle, Jak šly notičky do světa naučit se zpívat a hrát aneb O dvanácti měsíčkách. Poslední současné představení bylo na téma ze včelína. Pohádka O dvou včeličkách. Nesměl chybět ani kostým včelaře.
Tradičně si na vystoupení zveme nějaké hosty. Tentokrát to byla taneční skupina M-dance, pod vedením naší nové mladé kolegyně Markétky Šímové, která zpestřila tanec Včelky Máji moderním pojetím.. Zároveň vyplnila pauzu, během které se děti převlékaly do svátečních šatů, aby potom byly pasovány na školáky. Děkujeme p.starostovi Bělíčkovi, který se této funkce statečně ujal.
   Do konce školního roku již „stříháme metr“, ale nějaké aktivity ještě mít budeme. Přednášku o 1.pomoci, S policií o ochraně dětí. Projektový den. Čeká nás ještě divadelní představení místního divadelního kroužku Lupínek, kde vystupují i naši kamarádi z předešlých let. Rozloučení s deváťáky v místním amfiteátru, které zase pro změnu pořádá ZŠ.
Na závěr bych chtěla poděkovat  celému kolektivu za super odvedenou práci v tomto školním roce, našim skvělým školním dětem a  rodičům, týmu KD Březová a přátelům MŠ Komenského.
Za všechny zapsala Daniela Daňová.